Populārā videospēle Fortnite drīzumā būs pieejama arī Android un iOS lietotājiem

0 9

“Epic games” izstrādātāji drīzumā Android un iOS lietotājiem piedāvās mobilo versiju populārajai videospēlei Fortnite, un, visdrīzāk, ka tas notiks jau nākošnedēļ.

Fortnite ir kaujas stila spēle, kur 100 spēlētāji tiešsaistē sacenšās un cīnās savā starpā. Aktivitāte norisinās milzīgā kartē, un galvenais mērķis ir palikt dzīvam. Savā ziņā šī spēle ir līdzīga PUBG, taču, lai to spēlētu nav nepiecešama dārga un jaudīga datortehnika.

Fortnite ir bezmaksas spēle, ko var šobrīd spēlēt uz Xbox One, PlayStation 4, PC, un Mac, un tā jau ir piesaistījusi 45 miljonus lietotāju. Padarot to pieejamu gan uz iOS, gan Android ierīcēm noteikti palielinās spēlētāju skaitu.

Kad spēle tiks palaista arī uz mobilajām ierīcēm, spēlētājiem būs iespējams spēlēt savā starp izmantojot dažādas ierīces, piemēram, Xbox spēlētāji varēs sacensties arī ar tiem, kuri spēli spēlē uz telefoniem.

Būs interesanti paskatīties kā šo ieceri izdosies realizēt Epic Games, un kā mobilo ierīču lietotāji spēs konkurēt ar spēlētājiem, kuri izmanto Xbox vai PC, jo viennozīmīgi viņiem ir kontroles un lielāka ekrāna priekšrocības.

Avots: Businessinsider.com

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.