Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store 12. martā

0 11

Nepalaidiet garām visas pašas interesantākās akcijas aplikācijām Jūsu iPhone, iPad un Mac. Tikai labākais par šo dienu!

Neaizmirstiet, ka visas akcijas darbojas tikai noteiktu laika periodu un ir aktuālas raksta iziešanas laikā!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

Flow

Neparasts e-pasta klients ātrai pasta apstrādei. Flow parāda visas ienākošās vēstules lentas veidā. Ritināšanas gaitā katra vēstule tiks parādīta kā izlasīta, bet nepieciešamības gadījumā var uzreiz atbildēt uz vēstuli vai pāŗvietot kādā no vēstuļu kastēm.

Feelca T

Analoga kamera ar gataviem ekspozīcijas un citu parametru rādījumiem, kuri imitē fotografēšanu ar veco lentu fotoaparātu. Šeit ir minimums iestatījumu un maksimāli viegls foto uzņemšanas process. Aplikācija var lielīties ar minimālistisku galeriju, kurā ir patīkami apskatīt foto, pievienot tām komentārus un dalīties ar tām sociālajos tīklos.

Single Origin

Lieliska aplikācija kafijas cienītājiem un visiem tiem, kuri vēlas pievērsties šai mākslai. Single Origin iemācīs dažādos veidos uzvārīt ideālu kafiju pēc klasiskām un eksotiskām receptēm, kā arī ļaus uzzināt daudz interesantas informācijas par šo dzērienu.

Infamous Machine

Atjautīga piedzīvojumu spēle par neveiklu zinātnieku, kuram izdevās izveidot laika mašīnu. Šī iekārta ļoti stipri atgādina dušas kabīni un izsauca smieklus no kolēģu puses, kas ļoti sarūgtināja mūsu profesoru. Lai pārmācīt aizvainotājus, viņs nolemj atgriezties pagātnē un mainīt vēstures gaitu. Jums nāksies traucēt izgudrotājam, kamēr viņš nav piedarījis muļķības.

The School: White Day

Leģendārās šausmu spēles PC versijas remeiks, kurā tiek stāstīts par pusaudžiem, kuri aizslēgti skolā ar šausmīgiem noslēpumiem, spokiem un bīstamām lamatām. Sekojot galvenajiem varoņiem, Jums nāksies izdzīvot un izglābt savus draugus, nosakot ar savām darbībām, kuru no septiņiem nobeigumiem Jūs saņemsiet.

Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.