Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store 13. martā

0 10

Neaizmirsti, ka visas akcijas darbojas noteiktu laika periodu un ir aktuālas raksta iziešanas brīdī. Nepalaid tās garām!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

Canary Mail

Mac e-pasta klienta mobilā versija, kura funkcionalitātes plānā neatšķiras no datora varianta. Canary Mail atbalsta šifrēšanu, māk automātiski kārtot vēstules pēc svarīguma, kā arī atļauj izmantot “gudros” filtrus, noformējuma tematus un daudz ko citu.

Remote Control for Mac

Noderīga utilīta, kura aizvieto datora peli un klaviatūru. Ar tās palīdzību var vadīt datoru, guļot uz dīvana. Izņemot ievadīšanas funkcijas, aplikācija ļauj vadīt programmas, var parādīt notiekošo uz ekrāna un izpildīt sistēmas komandas.

JamUp Pro

Viena no populārākajām aplikācijām, kura palīdzēs ģitāristam aizvietot kaudzi mūzikas aparatūras. JamUp Pro ir iebūvēta laba sākuma iestatījumu bāze, kuru var paplašināt ar iebūvēto pirkumu palīdzību. Tāpat tajā ir iebūvēts sociālais tīkls, kurā ir iespējams dalīties ar sevis izveidotajiem iestatījumiem.

Pool Breaker Pro

Šiks biljards ar satriecošu grafiku un reālistisku fiziku. Spēlē ir iebūvēti praktiski visi populārie biljarda veidi, dažāda tipa galdi, kā arī iespēja spēlēt ar citu platformu lietotājiem tiešsaistē.

Agent A: Game Under Cover

Spiegu puzle ar lielisku noformējumu 1960. gadu stilā. Spēlētājiem ir jānoķer un jāneitralizē ienaidnieku aģents Rubija la Rūža. Pētot interesantu mīklu labirintu, Jūs sekosiet viņas pēdām un spēlēsiet kaķus – peles, kā jau pienākas īstiem spiegiem. Kurš uzvarēs šajā cīņā – zināms tikai Jums!

Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.