Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store 14. martā

0 10

Neaizmirsti, ka atlaides darbojas noteiktu laika periodu un ir aktuālas raksta iziešanas laikā. Nepalaid tās garām!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

MyBrushes Pro

Īsts elektroniskais molberts ar neierobežotu audekla izmēru. Aplikācijā ir pieejams attēlu imports un to apstrāde, bagāta instrumentu izvēle, kā arī spiediena stipruma jutīgu “zīmuļu” atbalsts. Zīmējiet, skicējiet un dalieties ar saviem šedevriem ar draugiem.

Bridge Constructor Portal

Aizraujoša inženieru žanra mīkla no Bridge Constructor sērijas tīklā Portal. Nepieciešams celt tiltus un citus objektus, izmantojos dažādus materiālus, kā arī portālus, gaisa paneļus un gēlus no Portal. Pārbaudiet, vai Jūs spēsiet izveidot diezgan stingras konstrukcijas!

Leo’s Fortune

Viena no skaistākajām spēlēm App Store, kura saņēma daudzus apbalvojumus. Spēlējot kā mīļš un pūkains bumbulis, mēs ceļojam līmeņos un izsekojam zagli, kurš nozaga mūsu zeltu. Neveiklais zaglis tā steidzās, ka pazaudēja lielu monētu kaudzi, kuras kā maizes drupačas norāda viņam ceļu.

Iron Marines

Dinamiskā kosmiskā reāllaika stratēģija no slavenās triloģijas Kingdom Rush veidotājiem. Jūs gaida cīņas ar jaudīgu robotu un drosmīgu karavīru dalību, kuriem ir jācīnās pret cietsirdīgiem ciplanētiešiem.

Aplikācijas priekš macOS

Yoink

Noderīga utilīta, kura izveido laicīgu apgabalu nokopētajiem failiem ekrāna stūrī. Tajā var ielikt failu vai mapi, vēlāk, kad Jūs atvērsiet faila atrašanās vietu, izņemt no sava veida starpliktuves un pārvietot.

Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.