Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store 15. martā

0 11

Neaizmirsti, ka visas atlaides darbojas ierobežotu laika periodu un ir aktuālas raksta iziešanas brīdī. Nepalaid tās garām!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

Bitcoin Convert

Ērta aplikācija Bitcoin un citu kriptovalūtu kursa izsekošanai ar automātisko atjaunināšanu. Vienkāršs un intuitīvi saprotams interfeiss ļauj ar pirmo acu skatienu noteikt kursa maiņas elastīgumu un novērtēt Jūsu investīciju stāvokli.

Color Accent

Melnbaltas bildes izskatās ļoti iespaidīgi, un tām piemīt savs neatkārtojamais šarms, bet, ja pelēkā kadrā izcelt krāsainu kādu atsevišķu objektu, tad tāda fotogrāfija būs vēl efektīgāka. Ar šo uzdevumu galā var tikt Color Accent. Aplikācija ļauj izveidot krāsas akcentu uz izvēlētā objekta, atstājot citus melnbaltus.

Pixomatic

Jaudīgs foto redaktors neparastu kolāžu veidošanai. Pixomatic atbalsta darbu ar vairākām foto kārtām un ļauj uzlikt vienu bildi virsū otrai, veidojot smieklīgus sižetus. Vēlēšanās gadījumā var pievienot tekstu vai uzlīmes, pārvēršot tās par memiem vai atklātnītēm.

Toca Life: School

Lieliska spēle no Toca Boca, kuru var nosaukt par The Sims bērnu versiju. Tās sižets grozās apkārt jautrai skolas dzīvei. Bērni iepazīsies ar lielu personāžu daudzumu, ar kuriem var mijiedarboties piecās dažādās lokācijās.

Aplikācijas priekš macOS

Disk Space Tab

Noderīga utilīta priekš Mac, kura rāda atlikušo brīvo vietu visos diskos. Bez tā aplikācija ļauj droši atvienot USB iekārtas un ārējos cietos diskus.

Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.