Samsung radījis televizoru, kas spēj pieskaņoties telpas interjeram

0 17

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Samsung trešdien paziņojis, ka viņu jaunizveidotais “QLED TV” televizors ir aprīkots ar funkciju pieskaņoties telpas interjeram, vēsta CNN.

Jaunā funkcija dod iespēju ekrānā uzstādīt dažādas fotogrāfijas vai gleznu reprodukcijas brīžos, kad neviens no ģimenes locekļiem neskatās kādu TV pārraidi.

Tam ir iespēja saplūst ar istabas sienu kā hameleonam, skaidro uzņēmuma Samsung pārstāvji.

Lai jaunā opcija strādātu, lietotājam jāuzņem pāris fotogrāfijas ar vidi, telpu, kurā TV ekrāns atradīsies. Pēc tam šos attēlus nepieciešams augšupielādēt Samsung aplikācijā SmartThings, kurā programma atradīs telpai pieskaņotas krāsas un tekstūras, lai izveidotu visatbilstošāko attēlu TV displejam, skaidro Samsung. Protams, uz ekrāna iespējams izvietot arī savas fotogrāfijas.

Noklusējuma režīmā TV var arī atskaņot mūziku, rādīt pareizu laiku, laikapstākļus vai jaunāko ziņu virsrakstus.

Medijs skaidro, ka Samsung vēl nav atklājis cenu šim jaunākās klases televizoram, tomēr tas būs nopērkams jau šajā mēnesī, vēsta CNN.

Šī nav pirmā reize, kad uzņēmums nāk klajā ar televizoru, kas kalpo kā laba interjera sastāvdaļa, atgādina medijs. Pērn Samsung izveidoja “Frame TV” televizora modeli, kas atgādināja pie sienas pieliktu gleznu un, līdzīgi kā jaunais modelis, spēja “pazust” telpā. Televizors darbojas uz sensoriem – lietotāja izvēlētais foto parādās tikai tad, kad kāds ir tuvumā, pārējo laiku tas izslēgts taupa elektrību.

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.