Bezmaksas aplikācijas un atlaides App Store 16. martā

0 10

Neaizmirsti, ka visas atlaides darbojas ierobežotu laika periodu un ir aktuālas raksta iziešanas brīdī. Nepalaid tās garām!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

Knots 3D

Oriģināla pamācība, lai sasiet vairāk nekā 90 mezglus no 75 pasaules valstīm. Jūs varat pagriezt mezglu 360 grādos, lai izpētīt to no visām pusēm. Jums taču ir zināms, ka, lai veiksmīgi atrisināt lietu, detektīvam dažreiz ir nepieciešams atklāt sasietā mezgla noslēpumu.

Mystery of Fortune 2

Aizraujoša RPG spēle, kurā Jūs vadīsiet drosmīgu varoņu komandu, kuri pēta bīstamo pazemi, kurā dzīvo ļauni monstri. Spēles mehānika atgādina spēli Final Fantasy Tactics un citas šī žanra spēles. Jūs gaida vairāk nekā 20 pieejamie kaujinieku un vairāk nekā 80 pētamās pazemes.

Oddworld: Munch`s Oddysee

Deviņdesmito gadu kvesta pārizdotais variants. Šeit tiek stāstīts par bēgošo vergu, kurš cītīgi strādāja konservu rūpnīcā un nejauši uzzināja par sazvērestību. Ļaunā rūpnīcas vadība plāno izveidot jaunu produktu, izmantojot galvenā varoņa radiniekus kā vienu no ingredientiem. Viņam neatliek nekas, kā tikai jebkurā veidā izglābt savu rasi no izmiršanas.

Baldur`s Gate II: EE

Kulta RPG spēles otrā daļa, kura ir pilna ar Dungeons & Dragons garu un stāvēja pie paša žanra pirmsākumiem. Enchanced Edition nozīmē, ka spēlē Jūs gaida spēlēšanas uzlabojumi, kā arī jauni personāži, pazemes un daudz pievienotu spēles priekšmetu.

Aplikācijas priekš macOS

Theine

Kad nepieciešams, lai Mac neieslēgtu miega režīmu, nav obligāti jāver vaļā barošanas iestatījumi un tie jāmaina. Pietiks ar to, ka Jūs palaidīsiet utilītu Theine un noteiksiet laika periodu, kura gaitā dators neaizmigs.

Avots: lifehacker.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.