PC spēle Playerunknown`s Battlegrounds ir pieejama Android un iOS lietotājiem

0 18

Shooter žanra spēle, kurai ļoti tika pievērsta uzmanība, ir izlaista priekš Android un iOS. Tā ir pieejama bezmaksas, ar tās izstrādi nodarbojas Tencent Games.

Mobilā PUBG piedāvā spēles pieredzi, kuru lietotāji var saņemt uz Windows (8,99 eiro) un Xbox One (29,99 eiro). 100 spēlētāji tiek desantēti vienā kartē, kuras platība ir 64 kvadrātkilometri. Spēle turpinās līdz tam brīdim, kamēr nepaliek tikai viens izdzīvojušais. Lai cīņa neieilgtu, cīņas lauks pakāpeniski samazinās.

Lai spēlēt to uz Android iekārtas, Jums ir nepieciešams viedtālrunis ar Android 4.3 vai jaunāku. Komfortai spēlei izstrādātāji iesaka Android 5.1.1 vai jaunāku un vismaz 2 GB operatīvās atmiņas.

iOS versijai būs nepieciešama iOS 9 vai jaunāka. Jauno Apple noteikumu dēļ spēles ir pieejamas tikai 64 bitu iekārtas (iPhone 5s vai jaunāks, iPad Air, Mini 2 un jaunākas).

PUBG konkurents Fortnite Battle Royale palaida savu beta – testu iOS iekārtām. Šīs spēles pluss – bezmaksas pieejamība visām pazīstamajām platformām – Windows, macOS, PS4 un Xbox One.

Avots: rozetked.me

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.