Bezmaksas aplikācijas un atlaides no App Store (22.marts)

0 11

Nepalaidiet pašas interesantākās atlaides uz aplikācijām priekš jūsu iPhone, iPad un Mac. Tikai pats labākais šajā dienā!

Aplikācijas un spēles priekš iOS

Planett

Ērts un interesants plānotājs ar minimālistisku dizainu un ar ātru nodarbju pievienošanu. Planett ir ļoti ērts un saprotams lietošanā. Pie katras ziņas var pielikt fotogrāfiju, kura motivēs jūs.

Week Calendar

Vienkāršs kalendārs tiem, kuriem patīk kārtība un ērtums. Kalendārs atļauj kārtot pēc mēnešiem, nedēļām un pat stundām. Week Calendar var uzstādīt atgādinājumu biežumu un pielikt fotogrāfiju ar pasākuma informāciju. Katru ierakstu var izkrāsot savā krāsā, lai nesajūk.

Towaga

Cilvēkiem, kuriem patīk iejusties glābēja lomā un aizsargāt savu tautu. Šī spēle aizrauj un neļauj pat ielaist kaķi mājās. Viss ir atkarīgs no tevis, un visas darbības ietekmē tavas tautas nākotni.

Back to Bed

Ja loģika ir tava stiprā puse, tad tev ir jāpamēģina šī spēle. Spēles varoni sauc Bobs, kurš staigā miegā. Tev būs jākontrolē, lai viņš nenokrīt no jumta vai lai netiek kādā citā nelaimē. Tavs uzdevums ir atgriezt viņu gultā.

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.