Milzīgu ietekmi telefonu tirgū 2018. gadā radīs jauna ķīniešu kompānija, kas ir inovatīvāka gan par Apple, gan Samsung

0 12

Telefonu tirgū nepārtraukti ir jābūt inovatīviem, lai būtu konkurētspējīgi. Taču, pēdējā laika inovatīvākās idejas nenāk no Samsung vai Apple.

No ne kurienes, relatīvi nezināma kompānija Vivo, ir likusi par sevi nojaust šogad, un kā izrādās, tad ar tādām inovācijām, ko reti var sagaidīt no lielajiem mobilo telefonu ražotājiem.

Ieskaties VIVO iedejās:

Vivo ir pirmā kompānija, kas radījusi pirksta atpazīšanas sensoru, kas iebūvēts zem telefona displeja.

Vivo jau ir prezentējusi šo neredzamo sensoru. Kāpēc tas ir tik lielisks? Tas ļauj noņemt telefonam pogu, saglabājot iespēju to atbloķēt ar pirkstu. iPhone X – mācies?

 

Vivo ir spējuši radīt ko tādu, kas nav bijis pa spēkam citiem telefonu ražotājiem!

Apple ir pilnībā noņēmuši telefona apakšējo daļu, lai palielinātu ekrānu. Tālāk, plānā ir noņemt arī augšu, lai izveidotu telefonu, kuram visa priekšējā daļa sastāv no displeja – bez redzama skaļruņa, priekšējās kameras utt.

Kā izrādās, Vivo ir radījuši tādu telefonu, kuram nav redzams skaļrunis un redzama priekšējā kamera!

Kā tad šis telefons raida skaņu, ja tam nav redzama skaļruņa? Pavisam vienkārši, vai tomēr – sarežģīti. Tas izmanto tehnoloģiju, kas ievibrē kaulus un tavu bungādiņu. Starpcitu, Google arī ir izmēģinājusi šādu tehnoloģiju

Kā ar selfija kameru?

Tā izbīdās no telefona, kad nepieciešams. Tomēr, lai arī tas ir inovatīvi, ir daudz problēmu un kritikas par šo specifisko variantu. Piemēram, atsevišķā telefona daļa var viegli salūzt. Tāpat, tas aizņem lieku laiku, lai šo kameru izbīdītu, un telefona vāciņš arī, visdrīzāk, to neļaus darīt!

 

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.