5 funkcijas, kuras var parādīties Android P

0 14

Jaunā Android versija no Google iemācīsies atbildēt uz ziņām automātiski, rediģēt ekrānuzņēmumus un vēl daudz ko.  

  1. Ekrāna izgiezums

Google saprot, ka nākotnē vairākas kompānijas atbalstīs Apple un liks klāt saviem telefoniem izgriezumu ekrānā. iPhone X bija pirmais, kuram bija tāds, bet šobrīd jau gandrīz visi grib šādu iespēju. Google iebūvēja šādu funkciju savā jaunajā OS, tikai nevis fiziski, bet virtuāli. Cilvēkiem būs atvērta iespēja paskatīties, kā izskatīsies viņu telefons ar šo izgriezumu.  

2.Melnā tēma

Melnā tēma ir ļoti populāra pasaulē. Pat YouTube ir pārtaisījusi savu servisu un pievienojusi šo iespēju, bet diemžēl tikai priekš PC. Android P atļaus ieslēgt to jebkurai aplikācijai, ja to atbalstīs aplikācija. Tas palīdzēs samazināt iedarbību uz acīm, un lasīt vakaros būs daudz ērtāk, un jūsu telefona akumulators tērēs daudz mazāk enerģijas, ja jums ir OLED displejs. Šādiem ekrāniem melnie pikseļi nedeg, kas ļauj ietaupīt pāris procentus.

3.Paziņojums par ierakstīšanu

Android P ļaus lietotājiem saprast, vai viņus kāds ieraksta. Piemēram, ja jums zvana svešs numurs un jums ir šaubas par savu drošību, Android P dos jums signālu, ja jūsu saruna tiks ierakstīta. Jūs saņemsiet paziņojumu katras 15 sekundes. Šī funkcija būs pieejama ne visās valstīs.

4.Ekrānuzņēmumu rediģēšana

Vairākos viedtālruņos no dažādām komānijām tāda iespēja pastāv, bet tīrajā Android tādas iespējas vēl nav. Iespējams, ka Google pievienos šo funkciju Android P.  

Tam ir jānotiek tāpēc, ka tāda iespēja jau ir iOS 11. Google un Apple, kā zināms, pievieno   daudzas funkcijas gandrīz vienlaicīgi.

5.Gudrās atbildes saziņas līdzekļos

Aplikācijās, kurās var sazināties ar teksta ziņu palīdzību, parādīsies interaktīvās atbildes. Sistēmas līmenī būs realizēta funkcija, kura mācīsies nākotnē. Šī funkcija analizēs ienākošo ziņu un piedāvās savus atbildes variantus. Jo vairāk jūs atbildēsiet, jo precīzāk šī funkcija strādās. Piemēram, ja jūsu draugs jums piedāvā iziet ārā, tad sistēma jums piedāvās šādus variantus “Nē”, “Varbūt vēlāk” un “Jā, tūlīt nākšu”. Šādu scenāriju ir tūkstošiem, un atbildes būs pavisam dažādas. Protams, jums tiks atstāta iespēja pašiem rakstīt un atbildēt, ja jūs vēlaties atbildēt plašāk vai pierakstīt kaut ko savu.  

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.