Apple prezentēja budžeta iPad skolēniem ar Apple Pencil atbalstu

0 16

Šodien kompānija Apple novadīja savu speciālo marta prezentāciju, kura tika fokusēta uz izglītību. Apple pārstāvji vērsa uzmanību uz to, ka tā palīdz skolēniem izglītības jautājumos ar aplikācijām un iekārtām. Un, lai skolēniem rastos iespēja izpildīt daudz vairāk par savām iespējām, Apple prezentēja jaunu iPad ar Apple Pencil atbalstu.

Tā parādīšanos paredzēja analītiķi un pat dizaineri. Tas ir paredzēts izglītības segmentam, bet ir pieejams arī pārējiem. Planšete saņēma 9,7 collu displeju, pildspalvas atbalstu un $329 cenu.

Ārēji iekārta neatšķiras no iPad 2017, kuru kompānija klusi parādīja pagājušajā gadā. Joprojām tam ir alumīnija korpuss, ekrāna maliņas un poga Home ar Touch ID sensoru.

Planšeti darbina procesors Apple A10 Fusion, kurš ir pazīstams pēc iPhone 7 un 7 Plus. Operatīvās atmiņas daudzums netiek izklāstīts, bet domājams, ka tie varētu būt 2 vai 3 GB, jo planšete atbalsta vairākuzdevumu režīmu. Kamerai ir 8 MP matrica ar iespēju filmēt 1080p video. Darbības laiks – tradicionālās 10 stundas.

Tā kā iPad 2018 ir domāts izglītības segmentam, kompānija pārstrādāja iWork aplikāciju komplektu, pievienojot Apple Pencil atbalstu tajās. Ar tā palīdzību skolotāji varēs izlabot kļūdas skolēnu nodotajos materiālos (kas, protams, nebūs noderīgs mūsu valstij).

Lai prezentētu savu iekārtu, Apple sagatavoja pāris interesantu video, kurus mēs piedāvājam Jums apskatīties.

Amerikā cena sastādīs $329, pie mums gaidāmā cena – €349 – €359. Noformēt pasūtījumu var no šodienas oficiālajā Apple internetveikalā.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.