Pasaules gals 2018.gadā – cik atlicis dzīvot?

0 3,580

Īstenībā ir ļoti smieklīgi lasīt par kārtējo pasaules galu, ar kuru baida cilvēkus. Pats “nopietnākais” bija 2012.gadā 21.decembrī. Kā zināms, senie maiji savu kalendāru bija sagatavojuši līdz 2012. gada 21. decembrim, bet  tajā nekad nebija norādīts, ka pēc tam varētu iestāties pasaules gals – kalendārs vienkārši beidzās ar šo datumu.

2009. gadā, pašā baumu izplatības apogejā, šo fenomenu skaidroja arī viens no maiju vecajiem, Gvatemalā dzīvojošais indiāņu virsaitis Apolanario Čīle Pikstuns, kurš paziņoja to, ko paši maiji ir noguruši no šīm blēņām.

Ar šo datumu baidīja visu pasauli. Vairāki cilvēki uztvēra to nopietni un sāka gatavot bunkierus un slēpties pagrabos, lai izdzīvotu šajā datumā. Par šo datumu tika izveidota filma, kurā tika attēlots pasaules gals. Varu pateikt, ka filma ļoti izdevās, un visas filmas garumā bija pārliecība, ka tā tas arī notiks.

Tuvākajā laikā ir gaidāmi vēl 3 pasaules gali.

2018. gads – saskaņā ar leģendārā pareģa Mišela de Notrdama pravietojumiem šajā gadā sagaidāms briesmīgs un iznīcinošs atomkarš.

2019. gads – notiks Zemes sadursme ar asteroīdu 2002NT7. Tiesa, daudzi zinātnieki iebilst un saka, ka šī sadursme notiks nedaudz vēlāk – 2029. vai pat 2036. gadā. Katrā gadījumā šīs asteroīds Zemei pietuvosies desmit reizes tuvāk nekā no tās atrodas Mēness.

2020. gads – ņemot par pamatu apustuļa Jāņa pareģojumus, slavenais zinātnieks Īzaks Ņūtons aprēķināja, ka pasaules gals gaidāms tieši 2020. gadā. Tiesa, nekādas sīkākas detaļas par šī pasaules gala izpausmēm nav zināmas.

Kanāls ar nosaukumu “Удивительные Факты” izveidoja video, kurā apkopoja visas dabas katastrofas, kuras notikušas šī gada februārī.

Autors izsaka viedokli, ka tā ir zīme, kura visus mūs brīdina par kaut ko briesmīgu. Tas tiešām ir ļoti iespaidīgi.

Videoklipu vari noskatīties nākošajā lapā!

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.