Saulainu Lieldienu nebūs

0 93

Dienas laikā gan, iespējams, arī līs. Vislielākā lietus iespējamība ir Latvijas rietumu un centrālajos rajonos, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Par Lieldienām sinoptiķu prognozes vēl ir svārstīgas, bet, iespējams, Pirmās Lieldienas valsts lielākajā daļā vēl būs bez nokrišņiem. Toties Otrās Lieldienas būs mākoņainas un nokrišņiem bagātas. Šajās dienās dažviet Latvijā var izveidoties par desmit centimetrus bieza sniega sega. (Avots – delfi.lv)

Šodien piecēlos ar jauku un priecīgu noskaņojumu, bet tas, ko es ieraudzīju pa logu, lika man vēl ilgi pastāvēt pie tā un padomāt – kā tas varēja notikt? Lieta ir tajā, ka mēs ar ģimeni jau sen plānojām pasēdēt ārā un pacept šašliku, bet sniegā to darīt nebūs īpaši labi. Prognozes? Katrā mājaslapā rāda savādāku prognozi un pēc lielās pieredzes var secināt, ka ticēt arī īpaši nevar. Tāpēc cerējām uz saulīti, bet šoreiz nesanāks.

Tā sanāk, ka vajadzēs atlikt šo pasākumu uz citu reizi vai jāvelk biezās jakas un zābaki kājās. Visiem priecīgas Lieldienas!

Sniga sniegi putināja
Zaķīts kalna galiņā.
Lieldieniņas šurpu brauca
Raibas olas groziņā.

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.