Kas notiks, ja klusēsi 7 dienas? + vēl 11 fakti

0 495

1. Piemēram, vai zināji to, ka ASV kopš 1916. gada ir aizliegts nosūtīt māju pa pastu? Šāds likums pieņemts, jo kāds vīrietis nosūtīja pa pastu 40 tonnas smagu māju, jo tā sanāca lētāk.

2. Vai esi dzirdējis kaut ko par «varžu lietu»? 1997. gadā kādas Meksikas pilsētiņas iedzīvotāji varēja novērot ne tikai «varžu lietu», bet arī vētru ar tām!

3. Vai zināji, ka tad, kad guli, Tu nejūti smaržu? Tas ir viens no iemesliem, kāpēc dūmu detektoriem ir tik šausmīgi pretīgs skaņas signāls.

4. Ja Tavs sapnis ir kļūt par astronautu, bet Tev ļoti garšo zirņi, tad man nāksies Tevi apbēdināt, jo astronautiem neļauj ēst zirņus pirms došanās kosmosā, jo gāzītes var sabojāt tērpu.

5. Vai zināji to, ka krokodili ir gudri? Viņi sarijas akmeņus, lai varētu ienirt dziļāk.

6. Vēl viens interesants fakts no dzīvnieku pasaules – pieaugušie polārlāči mielojas tikai ar savu upuru ādu un tauku slāni, atstājot pārējo saviem bērniem.

7. Izrādās, ka visos okeānos ir par 200 reizēm vairāk zelta nekā tas ir atrasts visā cilvēces vēsturē. Zeltrači ne tur meklē!

8. Viljams Šekspīrs bija ne tikai izcils autors, bet arī interesants vīrs. Piemēram, viņš ikdienā izrunāja savu vārdu dažādos veidos. Tas ir apmēram tāpat kā Tev mainās vārdu krājums atkarībā no tā, ar ko Tu sarunājies.

9. Vai zināji to, ka lauvu dresētāji vienmēr izmanto krēslu, jo tas palīdz viņiem nodrošināt to, ka nodzīvos vismaz līdz vakariņām? Izrādās, ka lauvas spēj koncentrēties tikai uz vienu objektu, ja vēlas uzbrukt. Tāpēc dresētāji, kad saož briesmas, stumj lauvas virzienā krēslu.

10. Pirms tika izgudrotas dzēšgumijas, cilvēki izmantoja maizes drupačas, lai nodzēstu lieko.

11. Vai zināji to, ka Tavas smadzenes ir aktīvākas, kad Tu guli, nevis tad, kad Tu skaties TV?

12. Un galu galā – kas tad notiks, ja Tu 7 dienas pēc kārtas neizdvesīsi nevienu vārdu? Izrādās, ka tas var nākt Tev tikai par labu. Šādu metodi piekopj Austrumu valstīs, lai mazinātu stresu, kas ir sakrājies ikdienas darbu un raižu rezultātā. Lai gan no sākuma var šķist dīvaini, ieklausīties savā iekšējā balsī, bet ar laiku pie tā var pierast. Rezultātā Tu iemācies 7 dienu lakā ieklausīties sevī.

Avots – spoki.lv

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.