iOS 12 parādīja uz foto un video

0 131

Apple realizēja daudz jaunu iespēju operētājsistēmā iOS 11, bet tās jaunās versijas izstrādei, pēc kompānijas teiktā, uzmanība tiks vērsta nevis funkciju skaitam, bet stabilitātei un optimizācijai vecām iekārtām. Kaut gan, tas netraucē kompānijas faniem dalīties savās domās par to, kā var izskatīties jaunā iOS versija un tajā, kādā virzienā viņi grib redzēt sistēmas attīstību.

iOS 12 koncepta video, kuru izveidoja iupdateos komanda, demonstrē daudz jaunu funkciju, kuras lietotāji prasa jau gadiem ilgi, kā arī tādas, par kurām neviens nebija aizdomājies.

Pirmā – Always On ekrāns, kuru jau pielieto daudzu Android viedtālruņu ražotāji, tāpēc tiešām ir laiks to izveidot. Citas interesantas idejas ir saistītas ar bloķēšanas ekrānu, grupētiem paziņojumiem, grupas FaceTime videočatiem un jaunu balss asistenta Siri interfeisu. Vēl komanda parādīja sen tumšo režīmu.

Tomēr ir vērts atgādināt, ka tas ir tikai koncepts: komanda ir veikusi lielisku darbu, lai parādīt funkcijas, kuras būtu noderīgas iPhone lietotājiem. Bet to, vai kāda no tām tiks realizēta iOS 12, pagaidām nav zināms.

Avots: hi-tech.mail.ru

Tev varētu arī patikt..

Atstāt komentāru

Your email address will not be published.